ZİRVE HALI YIKAMA firması 2005 de İstanbul Üsküdar - Yavuztürk'de, hizmet vermeye başladı. Müşterilerilerinden aldığı motivasyon ile her geçen gün hizmet kalitesini arttırarak kendini yeniledi ve geliştirdi. Firmamız çağımızın teknolojisini yakından takip ederek yeniliklere açık olmuştur.

ZİRVE HALI YIKAMA Çalışanlarımız ile birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle ülkesi, müşterileri, ortakları ve çalışanları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Hizmetlerimize sahip çıkmak ve sonrasında müşterilerimizin yanında olmak asli görevimizidir.

DEĞERLERİMİZ Hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuza istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak, verimliliklerini arttırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak ZİRVE HALI YIKAMA 'nın kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

FİYAT POLİTİKAMIZ kaliteden ödün vererek kısa sürede çok kazanç sağlamak değil tam tersine kaliteye ağırlık vererek kalıcı ve seçkin olmaktır.

ZİRVE HALI YIKAMA olarak amacımız Rekabet ortamını fırsat bilip ücretleri düşük tutarak çok iş almak değil, ilkeleri doğrultusunda kalitden ödün vermeyerek kendine özgü değerler ortaya koymak ve doğru yoldan ayrılmamak şeklinde değerlendirilmelidir.

Tesislerimizde tamamen otomatik sistemler ile temizlik yapılırken halılarnıza kesinlikle zarar gelmez. Kesinlikle fırça türevi ürünler veya basınçlı su sistemleri ile halıların yıpranmasına izin vermiyoruz. İşimizi en güzel ve kaliteli şekilde yapıyoruz, %100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Türkiye’nin en geniş servis ağı ile size 1 telefon kadar yakınız. Geniş servis ağımız bu işler için üretilmiş makinalarımız ile en hızlı en güvenli ve en hesaplı şekilde sizlere hizmet verebilecek kurumsal bir firmayız.

Ürünlerimiz dermatolojik olarak kanserojen madde içermez. Cilde temasında alerjik reaksiyon göstermez. Sistemimiz çevre dostudur doğaya zarar vermez. Tesislerimizde Avrupa standartları nedeni ile hiçbir şekilde doğaya zarar veremez.